|
Kedves Olvas!
A rk gygytsnak lehetsgeirl mr tbb esetben hallottunk hreket. gy magyarorszgi kutatsi eredmnyekrl, mint klfldi eredmnyekrl. Aztn mindig csend borult r. Ez taln azt jelenti, hogy a remnyt ddelgetik bennnk, hogy taln, majd egyszer trtnik valami. Ha azzal folytatom, hogy tulajdonkppen mirt kutatnak, amikor mr gy is tudjk, hogy mi okozza a rkot, s azt is, hogy mi a gygymdja. Ha az illetkesek, vagy az rintettek, az rdekeltek ktelkednek az ltalam lertakban, nzzenek utna, gyjtsk az informcit, mert ismeretbvtsre van szksgk. A mai ismereteink a rk kialakulsnak okairl hihetetlen mrtkben hinyos, holott nagyon egyszeren megrthet s tpllkozssal, mozgssal, oxignfelvtellel megelzhet. Nagyon megrmlnk, amikor kzlik velnk a rk tnyt, de amg nem rezzk a bajt, addig a betegsgmegelzsre, letmd vltoztatsra, sejtszinten mkd tpllkozsra nem is gondolunk. Itt az ideje, hogy felbredjnk abbl az lombl, amely arrl szl, hogy e. problmnk megoldja, rajtunk kvl ll valaki.
Az 1950-es vekben Dr. Geoffrey Lepage „Parazitk az emberben” cm tudomnyos mvben ismerteti a mtelyek okozta rkot. E knyv tbb szz humn parazitt r le, s kzvetlen kapcsolatot llapt meg egyes parazitk s a rk kztt. Nem sok parazita kpes arra, hogy tumorokat okozzon, de a mjrk sszefggsbe hozhat a keleti mjmtellyel, az Opisthorcis sinensis-el s rokonval az O.felneusszal, a hlyagrk pedig hgyvezetki vrmtellyel, a schistosoma haematobium - mal.
A rendkvl nagy felbonts sttmezj mikroszkpok segtsgvel napjainkban mr lehetsgess vlik egyetlen csepp (friss) vr rszletes vizsglata, miltal tbb informcihoz juthatunk a pciens egszsgi llapotrl, mint a nyugati vilg eddig hasznlt technolgiai eszkzeinek brmelyikvel. A rk els jelei kett, vagy akr tz vvel a tnetek (tumor, vagy szervrendszeri diszfunkci) megjelense eltt felismerhetek. A rk ma mr megllthat, jval azeltt, hogy lthatv vlna. A rk felfedezhet mg jval a daganatok kialakulsa eltt a szervezetben jelenlv mikrobk letszakaszainak s mennyisgnek alapjn. A diagnzissal nem kell megvrni a daganatok kifejldst. A rk diagnosztizlhat mg azeltt, hogy slyos egszsggyi problmkat, fjdalmat s szenvedst okozna. Ha a sejt egszsges, az letciklus 3 formban megy vgbe. Rk esetben a ciklusnak 13 formja van. Egyszeren a 13 forma letszakaszainak azonostsval a vrramban felismerhet kzelg rkbetegsg. Ez az oka annak, hogy a rk jval a tumorok megjelense eltt kimutathat, mieltt szksgess vlnnak a kltsges, letment eljrsok. Ha meg akarjuk elzni a rkot, meg kell szaktani a rkmikroba letciklust. Vissza kell lltani azokat a cellulris feltteleket, melyek meglltjk a mikroorganizmusok rk-ciklust a szervezetben. Kemoterpival tartsan nem rhetnk clt, az jrafertzds miatt. A rkot az okozza, hogy a humn sejteket elznlik a gombamicliumok, s a rk megszntethet, ha az anyagcsere folyamatok tmogatsval s mregtelentssel eltvoltjuk azokat.
A vrusok nem okoznak rkot kzvetlenl!
Dr. Costantini lerombolja annak a terinak hitelt, mely szerint a rkot kzvetlenl vrusok okozzk.
Michael J. Bishop (1985) egyrtelmen kijelentette: „A vrusok egyetlen humn rkbetegsghez sem kthetk kauzlisan, jllehet kzlk j-nhnyat ma is aktvan vizsglnak. A posztultum, mely szerint a rkot az emberek esetben egyedl a vrusok okozzk, egyrtelmen bizonytatlan marad.
A rk minden fajtjt meg lehet gygytani, mert valjban csak egyfle rk ltezik. Abbl, hogy minden rkbetegsget a fertztt sejtek replikcija idzi el, az kvetkezik, hogy minden rkfajtnak egy a gygymdja. Ez a gygymd az sszes parazitt s szennyez anyagot eltvoltja a szervezetbl s lehetv teszi a norml sejtreplikcit.
Helyre kell lltanunk szervezetnk svnyi anyag-egyenslyt, s biztostani kell, hogy sejtfalmembrnjaink minden szksges nyomelemhez hozzjussanak. Az idvesztesg nem dolgozik Neked! Dnts helyesen!
Termszetesen ezt a kutat munkt nem n vgeztem, de hitelessghez ktsg nem frhet, ezrt nyugodt szvvel, termszetesen segt szndkkal tovbbadom szmodra. | |